Lukáš Kolínek, svadba 10. júna 2017, Nedašov, ČR

Děkujem za všechno, byli jste skvělííí. Fakt moc jste se nám líbili 🙂

Dana a Bohuš Mikulovskí, hudobná skupina MB

Ahojte Areťáci!
Už je to viac ako 10 rokov, čo ste na našej svadbe v PB všetkých hostí perfektne bavili !
A to sme pôvodne chceli ,,len " DJ, ale môj nastávajúci sa jasne vyjadril, že on sám ako hudobník predsa nebude mať na svojej svadbe DJ !!! A tak objavil Vás a ani lepšie nemohol urobiť!
Ešte raz veľká vďaka ! Ste skutoční profesionáli! Všetkým odporúčame Aretic !!!

mladomanželia Kováčovci, svadba 29. apríla 2017, Klobušice

Ahoj Aretic, ešte raz ďakujeme za skvelú párty!
Veľa zábavy na ďaľších svadbách prajeme!
S pozdravom Martin Kováč

hasičský ples Chrabrany, 26. novembra 2016

Bolo super, muzika, zábava a samozrejme aj personál:-)
Speváčku sme navštevovali, keď jej bola "zima" a tak sme ju zahrievali 🙂
Ešte raz srdečná vďaka a uvidíme sa. Pozdravujeme, ahoj!!!
DHZ Chrabrany.

pani Vandrová, oslava životného jubilea 16. novembra, f.Aquamin, Žilina

Keď som začala s prípravou mojej oslavy, začala som hľadať miesto s dobrou energiou a vedela som, že neoddeliteľnou súčasťou oslavy bude hudba a tanec. Pri mojich vážnych rozhodnutiach sa spolieham na svoju intuíciu a tak to bolo aj pri výbery kapely. Rozhodnutie pre hudobnú skupinu ARETIC bolo to najlepšie rozhodnutie. Takže veľké „ĎAKUJEM“ Martinovi Ďurišovi, Lidke Ďurišovej a Petrovi Sandanusovi za profesionálnu hudbu, prístup a úžasnú energiu, vďaka ktorej spomienky ostatnú ešte dlho v našich srdiečkach.
Zo srdca Vám prajem veľa úspechov a veľa, veľa lásky do ďalších dní.
Vandrová

mladomanželia Šálekovci, svadba 5. novembra 2016, Rajecké Teplice

Touto cestou by sme sa Vám radi poďakovali za skvelú zábavu, ktorú ste spravili na našej svadbe. Svadobní hostia si vás nevedeli vynachváliť a aj my sme sa bavili až do skorého rána. Budeme Vás veľmi radi odporúčať aj ďalej.
Ďakujú a pozdravujú manželia Šálekovci

Katarína a Ľuboš, svadba 14. septembra 2016, Borinka pri Stupave

Ešte raz sa chceme poďakovať za perfektnú atmosféru, ktorú ste ako skupina
urobili. Ďakujeme krásne a lúčime sa a snáď niekedy dovidenia 🙂
Nech sa vám darí! Katarína a Ľuboš

Patrícia a Miroslav, svadba 10. septembra 2016, Plevník

Neskutočne perfektná kapela, ktorá úžasne pobavila všetkých ľudí na našej
svadbe. Vidieť, že sú to naprosto skutoční profíci a že majú bohaté skúsenosti ako s hudbou, tak aj s moderovaním a aj s výberom žánrov.
Ešte raz Vám chceme moc poďakovať...ste super kapela...
PS: Keby ste si po tom všetkom zapýtali aj raz toľko, aj tak Vám zaplatíme 😀 😀

Ľudová hudba Michala Kendralu

Super spolupráca s touto kapelou !!! Stretávame sa spolu na firemných akciách už
dlhšiu dobu a lepšiu kapelu sme zatiaľ nestretli... Martin, ste super 🙂

Petra a Ondřej Stachovi, svadba 25. júna 2016, Loučky u Valašských Klobouk, ČR

Chtěli jsme Vám moc poděkovat za perfektní zábavu, kterou jste nám udělali, moc jsme se bavili nejen my, ale i ostatní svatebčané, kteří Vás velmi chválili. Písničky byly skvěle vybrané, bylo to moc fajn, protože kromě výborné hudby umíte dělat i super zábavu. Máme na co vzpomínat. Za pár let se určitě potkáme, minimálně na svatbě některých z našich sourozenců. Ještě jednou díky, jste výborní!!!

Maria Malovič-Peuker, PEUKER MUSICAGENTUR Žilina

Slovensko má veľa dobrých muzikantov, ak však hľadáte kapelu, kde sa snúbi vysoká profesionalita s korektnosťou a spoľahlivosťou, ste na správnej adrese. Ako hudobná agentúra som spoznala členov kapely, keď ešte nemali ani sladkých 18, zastupovala som ich dlhé roky doma aj v zahraničí, vo Švajčiarsku, Nemecku, Rakúsku aj Holandsku. Všade odviedli výbornú prácu. Dnes po mnohých rokoch, keď ich už ako rodičov cesta priviedla späť na Slovensko spolupracujeme ďalej. V oblasti gala vystúpení hrajú cez našu agentúru v tých najlepších hoteloch v zahraničí a vždy, keď mi na akcii v rámci Slovenska veľmi záleží, oslovím hudobnú skupinu Aretic.

mladomanželia Bielikovci, svadba 11. júna 2016, Kamenná Poruba

Ďakujeme za perfektnú zábavu, všetci hostia si vás pochvaľovali. Je dobré vedieť, že tu naokolo je kvalitná skupina a odporúčame vás ďalej 🙂

Danfoss Power Solutions a.s., firemné plesy 2005-2015

Hudobná skupina Aretic má bohaté skúsenosti z hrania na zahraničných javiskách a taktiež na domácej scéne. Je ako neriadená strela (v dobrom) a vždy sa drží hesla: začneme naplno a postupne budeme pridávať. Pre spoločnosť Danfoss Power Solutions odohrali 10 reprezentačných plesov a nikdy nesklamali a vedeli účastníkov zabaviť a potešiť. Vďaka im za to.

Mário Novotka, fotograf na svadbe, 16. január 2016, Nitrianske Pravno

Veľmi rád som Vás spoznal, ste super partia a jedna z mála hudobných skupín, pri ktorých mi nenormálne rýchlo ubehol čas, díky 🙂 Ak budeme ešte niekedy spolupracovať, tak sa budem na Vás veľmi tešiť 🙂

Peťo a Dominika, svadba 19. septembra 2015, Modra

Každý sa snaží, aby ich svadba bola najkrajšia a k dokonalosti tej našej výrazne dopomohla aj Vaša hudobná skupina. Kvalitné ozvučenie, široký výber repertoáru, zabávali sa najmenší aj najstarší, ako aj prekvapenie v podobe obľúbených nielen ženíchových pesničiek z osemdesiatych rokov. Okrem toho bezproblémova komunikácia a spoľahlivosť.

Novomanželé Petra a Jan Novosádovi, svadba 15. augusta 2015, Poteč, ČR

Milá kapelo aneb Martine, Lydie a Marku, moc děkujeme za vaše hrají v tak důležitý den jako byl ten Náš den D. Všichni si Vás a vaši zábavu a doprovázení celým dnem vychvalovali a všem jste se líbili.
Za což Vám patří naše OBROVSKÉ DÍKY. I my sme si díky vám ten den užili a  já jsem protančila střevíčky-a to doslova :D. Ještě jednou děkujeme a určitě Vás všude budeme propagovat jako skvělou jedinečnou kapelu, která umí pobavit, zahrát a udělat i kopec srandy 🙂

Stanka a Peťo, svadba 25. apríl 2015, Považská Bystrica

Želáme skupine Aretic všetko najlepšie do ďalších rokov na slovenskej hudobnej scéne a ďakujeme Vám za skvelú zábavu, ktorú ste vytvorili na našej svadbe takto pred rokom 🙂
Aj vďaka Vám budeme na ňu ešte dlho a v dobrom spomínať.

Adéla Macková, svadba 20. september 2014, Poteč, ČR

Všichni vás chválili, byli jste skvělí a hlavně já jsem byla naprosto nadšená, že jsem si mohla s váma zazpívat 🙂 Určitě vám budeme dělat reklamu.  Já jsem z toho doteď hotová, a to nejsem sama :)Moc díky, ahojte a mějte se dobře 🙂

Zuzana Mrvová, ČR

Vaše doba hraní nemá konkurenci! Alespoň ne u nás v ČR 🙂  Všude šíříme jen samou chválu a stále častěji se o vás zmiňujeme. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených posluchačů a tanečníků.

Jana, Zlín

Byli jsme z vás s přítelem tak nadšeni, že bychom se rádi poptali, zda máte příští rok 1.10. volno a chtělo by se vám dojet až ke Zlínu nám zahrát na naši svatbu. Na hudbě nám záleží, proto bychom rádi profíky jako jste vy.

Novosádová Věra, Nedašov

Dobrý den,chtěla bych Vas poprosit o informace na volne terminy přiští rok 2017 v červenci nebo srpnu. Měla bych zájem o vaši kapelu na svatbě.Po dobré zkušenosti s váma, hrali jste před rokem u bratra na svatbě v Poteči U Kolleru a moc se nám všem vaše hudba libila. Předem děkuji za odpověd.

Smilková Hana, Poteč

Dobrý den, s přítelem Peťou plánujeme svatební hostinu a byli bychom velice rádi, kdybyste nám mohli 19.8.2017 zahrát na svatbě.
Proč :))))) - na základě výborných referencí na Vaši skupinu. Navíc už jsme byli na jedné svatbě, kde jste hráli (Petra a Jan Novosádovi, srpen 2015), a byli jste prostě perfektní! A tak bychom byli rádi, kdybyste byli součástí našeho dne S.

Na tomto mieste môžete zanechať svoj pozdrav pre nás, ale najmä Vaše postrehy, o ktoré sa chcete podeliť s ostatnými  z akcií, na ktorých ste nás zažili. Vítame kritiku, tešíme sa z pochvaly.

 

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa